"Je to proces zrání. Jednou každičký jedinec přestane být pod vlivem "dobrých rad pro přežití" od kohokoli a ostatních, skončí s tím jednou provždy; vyzraje z času nezralých malin, který je tolik podobný dětství, a začne se zabývat pravdivému učení - naslouchání sebe v sobě sám."
Slova lásky jsou dobré k setí, ale aby se slova vyvinula v život, je nutné vdechovat jim život a TVOŘIT lásku - prakticky ji zhmotnit na Zemi.

Ra
ardenae.cz/seminar/
nebo kdekoli jinde.

Nejtěžší je porozumět tomu a uskutečnit to, co je nejjednodušší.
Lidé se snaží, zajistit štěstí tím, že provozují složité rituály, zkoušejí podplatit osud i Smrt, protože nemohou uvěřit, že všechno je daleko jednodušší. Stačí jen pochopit, že život je proces, který spočívá v neustálých změnách, transformacích, soustředit se na duchovní rozvoj a naplnit své poslání. Na zemi žijí lidé, kteří to pochopili, uvedli do života, a protože jsou to lide realističtí, stala se jejich symbolem Mírnost.

Prodáš-li vlastní půdu (rodovou), je to stejné, jako bys prodal vlastní matku.
(Léčitel)

Kde domov můj:
facebook.com/100000298048361/v

"Je dobré čas od času odsunout všechny rekvizity a podívat se, co je pod nimi. Pomáhá nám to připomenout si, co je skála, po níž kráčíme, a co je jen písek."
Madeleine L´Engleová

Dnes jsem pozorovala běžícího brouka, co běžel za svou milou, nejspíš. Že zamilován je, bylo vidné, a let: "Bolí brouka nohy a ruce?"

Show older
NášFace: sociální síť

Nesouhlasím s vaším názorem, ale udělám všechno pro to, abyste jej mohl říkat.