Stal se mi malý a přitom velký zázrak a to mě přivedlo natočit na téma zázraků video. Dozvíš se v něm, jak je to s těmi zázraky a jejich hlubší podstatou a povím ti, jaký zázrak se mi stal.
Více zde: nastub.cz/w/bQqbiNPN2FY6xA9LvF

Ahoj, na blogu je pro tebe čerstvý článek Jak pracovat se strachem. Je to téma aktuální snad úplně pro každého a obzvláště v dnešní době. Většina strachů, které prožíváme, jsou strachy nefunkční, které nás vůbec nechrání a navíc nás omezují a spoutávají. Lze s nimi ale dobře pracovat, když najdeš trochu odvahy a budeš vědět, jak na to. V článku najdeš mnoho souvislostí a návod krok za krokem, jak se strachu zbavovat.
arielrea.cz/jak-pracovat-se-st

Ahoj, zvu tě k přečtení nového článku, tématem je zraněné srdce. Můžeš zde zahlédnout mnoho hlubokých souvislostí a lépe porozumět sám sobě i životu.

Více zde:
arielrea.cz/bolest-milujiciho-

Ahoj, na vědomost se dává, že jsem spustila novou službu Bivak v lese. Je to nadstavbová osobní služba, která mimo velkorysého prostoru pro vnitřní práci přináší i jistou dávku dobrodružství a nové prožitky a zkušenosti.

Pokud tě to zaujalo, více k této službě najdeš zde: arielrea.cz/ryzi-setkani-bivak

Ahoj, pokud tě zajímá téma péče o zdraví, mrkni na nové video. Dozvíš se, jakým způsobem nám prospívají tmavé bobule a plody.

Více zde: arielrea.cz/video-proc-jist-tm

Ahoj, zvu tě k přečtení nového článku na blogu, který se jmenuje Být sám sebou a ve své síle - jako skála a tráva. Najdeš v něm mnoho důležitých souvislostí a podpory na cestě k sobě a tím i ke vstupu do své síly. Tenhle svět zoufale potřebuje lidi, kteří jsou sami sebou.

V článku najdeš i můj dost osobní úvod, vnímám totiž, že je namístě být osobní, když jde o téma originality, svébytnosti a osobní síly. Mrkni sem:
arielrea.cz/byt-sam-sebou-a-ve

V záplavě negativních zpráv v médiích a negativity mezi lidmi je možná i pro tebe těžké udržet si v životě radost, lehkost a pozitivní nastavení.

V novém videu na blogu ti prozradím, jak do svého života pozvat více pozitivních prožitků. Dozvíš se dva principy, na kterých to stojí. Můžeš je začít aplikovat do svého života třeba právě teď.

arielrea.cz/video-jak-zlepsit-

Ahoj, ozývám se po delší odmlce, kdy mě to do tvoření vůbec nepouštělo. Ale už jsem zase zpátky a chystám spoustu novinek.

Jednou z nich je nová služba Bivak v lese. Je to terapeutické setkání s větší či menší dávkou dobrodružství a nejrůznějších prožitků.

Jestli tě to láká a chceš si navnímat, zda by něco takového bylo pro tebe, mrkni na nový článek na blogu.

arielrea.cz/bivakovaci-dobrodr

Ahoj, dnes se můžeš začíst do hodně otevřeného a šťavnatého článku na mém blogu. Nebylo mým prvotním záměrem tolik toho o sobě odhalit, ale nějak se to takto chtělo zrodit. Já už opravdu nemám mnoho vnitřních limitů. :)

Článek se jmenuje Proč už nepoužívám lubrikační gel. Najdeš tam nejen důvod, proč to tak mám, ale i mnoho souvislostí, které ti pomohou porozumět sexualitě. A můžeš se i inspirovat k prozkoumávání té tvé.
arielrea.cz/proc-uz-nepouzivam

Ahoj, zvu tě ke sledování videa na téma léčení srdce, což je záležitost v dnešní době velmi potřebná.

Kdo má totiž srdce otevřené lásce, ten netouží a nepotřebuje bojovat. Prostě miluje a žije v míru se sebou i druhými.

Ve videu najdeš spoustu souvislostí, inspirace i praktických informací.

nastub.cz/w/jRQYjkyXtEKH4PGTtK

Zvu tě k přečtení nového článku na blogu na téma ukotvování. Prozradím ti informace k tomto důležitému tématu, které jinde nenajdeš.

Pokud chceš zůstat silný a stabilní i v období velkých vnitřních nebo vnějších změn, je tento článek právě pro tebe.

arielrea.cz/multidimenzionalni

Ahoj, v novém videu ti ukážu jednu z možností, jak můžeš velmi jednoduše a přitom efektivně využívat podpůrné a léčivé síly krystalů a kamenů.

Více se dozvíš ve videu níže.

nastub.cz/w/fsAPEUNiFZncyhSGP6

Ahoj, zvu tě k přečtení nového článku na blogu. Tentokrát se podíváme na téma živlů a práce s nimi, najdeš tu pro sebe i mnoho dalších souvislostí.

Pojď se inspirovat sem:
arielrea.cz/o-zivlech-v-nas/

Konečně pro tebe mám dlouho chystaný článek Jak přírodně a přirozeně léčit infekci Covi-dem.

Najdeš v něm nepřeberně možností, jak můžeš sám sebe při nemoci i po nemoci podpořit, jakým způsobem se sebou můžeš pracovat, jaké doplňky stravy užívat apod.

Toto vše je platné nejen pro ten démonizovaný virus, ale i pro jakoukoliv jinou infekci. Mrkni sem:
arielrea.cz/jak-prirodne-a-pri

Ahoj, zvu tě ke sledování krásného rozhovoru o včelách a včelaření.

Rozhovor je tu proto, aby tě inspiroval k vědomějšímu přístupu ke včelám. Ukáže ti mnoho z včelího života a nahlédneš, jak vypadá život včelaře.

Mým hostem je Michal z Equites Gabreta, koňák, který miluje a chová včely.

Rozhovor se nese v hezkých energiích, věřím, že ti zpříjemní dnešní den.

nastub.cz/w/fRru2cpX5XCQ56uWZs

Víš, že vnitřní obrazy jsou úžasnými pomocníky, jejichž pomoci můžeš využívat i ty?

Ve videu ti prozradím 3 možnosti, jak je využít a k čemu.

nastub.cz/w/kbMGmPcUuQfoeYqCfw

Co nejvíc ovlivňuje tvůj život. Tak se jmenuje nový článek na blogu, k jehož přečtení tě zvu.

Najdeš v něm mnoho souvislostí, které ti pomohou porozumět, jak si sám tvoříš svůj život, to, co žiješ a prožíváš. Dotkneme se i role životních tlaků a utrpení i toho, jak můžeš svůj život prožívat jinak a líp.

Mrkni sem: arielrea.cz/co-nejvic-ovlivnuj

Pro muže je obrovsky oblažující a léčivé, když se miluje se ženou, která se raduje z jeho sexuálnosti. Pak jej totiž přijímá v jeho nejhlubším principu.

V současnosti je nejčastějším mužským nádorem rakovina prostaty. Vzniká tehdy, když muž svou sexualitu dostatečně nepřijímá, když se z ní neraduje, když ji plně nežije. A také tehdy, když jeho sexualitu a sexuálnost nepřijímá jeho partnerka.

V novém článku se můžeš inspirovat k radostnějšímu prožívání sexuality arielrea.cz/sexualni-nevolnict

Zvu tě k přečtení nového článku na blogu, který tě může inspirovat nejen k výpravám do přírody, ale i k důležitým vnitřním posunům.

Ukážu ti mnoho souvislostí kolem vnitřních i vnějších konfliktů a bojů. Dotkneme se i současné situace ve společnosti. arielrea.cz/proc-nam-priroda-d

Podle honu na viry a čarodějnice, který se tu nyní vede, by se mohlo zdát, že by bylo nejlepší všechny infekce úplně vymýtit.

Infekce však ve skutečnosti nejsou ztělesněným zlem, ale velmi důležitou součástí našich životů.

Ve videu se dozvíš spoustu souvislostí, o které v médiích jen těžko zakopneš a které ani většina lékařů netuší. Podíváme se na infekce z úrovně fyzické, energetické a spirituální. nastub.cz/w/aYD35Sz1xByZSbfo9B

Show older
NášFace: sociální síť

Nesouhlasím s vaším názorem, ale udělám všechno pro to, abyste jej mohl říkat.