Mnohé rozvinuté kultury minulosti mají ,,decendron" jako nejniternější základ. S úzasem můžeme zjistit, jak mnohé tradice a způsoby chování naší dnešní doby se zakládají na tomto starém a předsa nadčasovém učení. 
futharkart.com/l/decendron-a-s

Je rok 2202, na Zemi diky technologicke evoluci ziji bio-roboti a bio-lidske bytosti. Bio-lidske bytosti mají zakazano bio-robotum,u kterych se právě projevuje znovuobnoveni lidskych citu, rict,ze jsou jen roboti bez duse a intuice. Jejich program (mozek) pracuje logičteji nez u lidskych jedinců na základe čísel vytvořenych matematikou. Zakon příčiny a důsledku je pozmenen do jednoduhšiho principu,zalozenych na matematické rovnici. Bioroboti vidí své tvůrce jako Bohy-intuitívní nematematiky-Mágy

Otázka:Jak se život bez implantátů projevuje? Co se změnilo?

Odpověď: Člověk získá osobní sílu,bez jakékoliv podporné či lživé energie. Transformační rozkvet je jasnější, vše je viděno.Zvýši se citlivost vnímáni všech zmyslů.Inplantáty zabraňujou vidět čistou pravdu. Věčšina lidí se skutečné pravdy bojí a tak žije jejich duše raději v iluzi. Odstranění mi změnilo vše.Duše povstala jako Fénix.Zlepšila se telepatie, komunikace mezi mysli a duší se pročistila, zvíšila intuice, slišení, vidění...

Otázka: Co jste vlastně cítila?

Odpověď: Proces odstraňování trval jak už jsem zmínila nekolik dní.Nejdřív se odstrani energetické obaly implantatů (to udělá paní s přitelem) a pak zbytek je na světel. mimozemských bytostostech.Časový úsek mezi oběma zásahy trval 2 nebo 3 dny.Projevovalo se to zvýšeným elektromagnetizmem těla. Vybijela jsem žárovky,rušila bluetoot signál, telefonny signál a shořel mi v rukách fén na vlasy.Když tohle působení skončilo,měla jsem jistotu,že implantaty jsou prič.

Otázka: Mate vzpomínky na odstraňování?

Odpověď: Ne. Ale jako každý zvědavec jsem neco zkusila. Měla jsem v tú dobu k dispozici kameru s nočním viděním. Vždy když jsem ji zapla, automaticky nahrávala třeba celou noc a ráno jsem se dívala na krátke záznamy. Měla jsem ji zaplou asi 2 nebo 3 dny za sebou, protože jsem presně nevěděla,kdy kontakt nastane. Jednou ráno,když jsem citila,že zásah nastal, podívala jsem se na kameru a všechny záznamy z cele noci byli vymazány. Důkazem je,že důkaz nemám.

Otázka: Můžete nám říct, jak odstranení probíhalo?

Odpověď: Celý proces trvá několik dní. Kdyz jsem byla rozhodnutá se všech teísek vzdát, požadala jsem telepaticky mé přátelé nahoře, ať odstraní ze mě vše,co je povoleno. Odehralo se to samozřejmě ve spánku. Pak se na mě nacítila paní,která tu práci dělá se svým partnerem. Našla u mě velké rozvětvené fyzické telísko v krku a energetické na srdičku. Trvalo par dní, než se to ze mě odstranilo.

Otázka: Rikáte, ze jste měla telepatické spojeni s bytostí. Už ho nemáte?

Odpověd: Ne.Bylo to zvláštní.Kdyz jse z mého těla odstranil posledný implantát, nastalo neco jako odpojení.Prožívala jsem dlouhodobě vnitřní pocit stráty blízké osoby.Bylo to tím,že poslední implantát byl komunikační a sídlil v těle u krční cakry.Ode dne odstranení uz kontakt s danou bytostí nemám.Ale dnes na základě čistoty a jasnosti můžu telepaticky komunikovat (přijimat i posílat) s kýmkoliv,kdo to dokáže zpětně taky.

Otazka: Co víte o mimozemskych implantatech a jak jste vědela,že je máte?

Odpověď: Už dýl se zabývám tématikou UFO, mimozemštané,magie a nadpřirozeno.Z članků, z knih a různých zdrojů se dá o této problematice dozvědet mnoho.Taktéž jsem měla telepatické spojení s mimozemskou bytosti.V reálu,ne ve snech.Tato bytost mě naucila spousta vecí.A taky informace o implantatech.Že je má kazdý na planete.Jsou to jak fycické,tak energetické.A taky emoční,které si nase duše uvalí sama treba u zavření srdce

Otázka: Co Vás vedlo k tomu odstranit mimozemské inplantaty v tele, kdyz jsi na ně organizmus zvyknul?

Odpověd: V tý době jsem měla přitele,který už implantáty měl odstraněné a začínal žit život v čistote. Implantaty v tele je spojeni s mimozemskou civilizaci,ktera prez ne odebira lidskou silu a u fyzického spojení můžou ublizivat tomu druhemu, jenž je nemá. A taky odebirají osobní silu a davaji mylmý pocit celistvosti. Co způsobuje omezení osobního spirituálniho růstu.

Mám vše za sebou a jsem JINÁ!

Cítim se jinak, vidím se jinak, konám jinak a i myslim jinak.Vše je zesíleno láskou. Moje telepatická komunikace se zintenzivnila a taky vnímání jemnohmotneho světa nadobudlo sílu.

Kompletni proces proměny myslim,že netrval ani jeden rok, ale učení na správne cestě trvá dál.

Přiběhy s vnitřní ženou a vnitřním mužem byli tak intenzivní stejne jako zážitek s ostranením mimozemskych implantátů. Pocit smutku ze stráty něčeho mylně vlastního, kovový zvuk v uších...

Duch je otisk pamětě těla. Mívá i paměť emocí, karmy, informace osobnosti posledné inkarnace.
Duše je energie zdanlivě zaříci nehmotné zvězdy. Je svobodná, všemohoucí, vše vědoucí, všude přitomná, všeobjimající láska.

Začínám byt zklamaná,ze se tady stavá hlavní propaganda anti-očko. Vsude samé negatívni názory. Už jen to,že cteme vsude slovo OČKOVÁNÍ- nas do te reality vtahuje. Myslím,že internet uz je pomalu jen nastroj k podpore boje mezi nami samímy :( Není to tak dlouho, co nas internet spojoval. Teď nás rozdeluje. Zdíleli jsme všichni se všemi krasne chvile i když to byl projev vlastniho ega. A teď?

2/2

Máš pocit,že ti chybí rodina z Orionu? Věz,že kdybys byl/a v Orionu, taky by si měl/a pocit strádání rodiny ze Země.
Kdo jsi? Jsi vůbec individualita? Nejsi náhodou zdroj?
Odkud jsi? Existuje vůbec nějaké místo? Není to projekce? Tak odkud? Není to náhodou zdroj?

1/2

V otázce ,,KDO JSI A ODKUD POCHÁZÍŠ", není žádné Já ani žádne místo.
Jsi ze Země? Z Venuše? Z Tara v Orionu, nebo někde od Plejád? Ne! Je to jen vzpominka na krátkou inkarnaci a esence z ní.
Jsi jenom nehmotná energie/oddelené vědomí,které si vzalo hmotné tělo ( i nehmotné) k získání zkušeností k dosažení moudrosti. Individuální moudrosti.

Prázdnota

Měla jsem tú čest spoznat Prázdnotu. Není v ní skutečně nic, žádna emoce, žádna myšlenka ani žádny pohyb, žádny život. Je to neco jako bytí bez inpulzu. A inpulz dáva jedině duše. Vedění,že se z prázdnoty nedá idejít, je založené jen na jejím poznání. Kde nemůže být myšlenka, není ani cesta z ní prič. Je jen na ní,kdy vás pustí.

Show older
NášFace: sociální síť

Nesouhlasím s vaším názorem, ale udělám všechno pro to, abyste jej mohl říkat.