Show newer

Havanský syndrom, osobně jsem zažil v roce 2004(pískání, náhlé zpomalení mysli, nemožnost mluvit, zmatenost, od té doby dlouhodobé problémy s myslí). Je to reálné, někdo už nějakou dobu může odstranit kohokoliv si vybere. Ty problémy, které to způsobuje jsou rázu nemožnosti myslet, nahodilé výpadky, zapomínání slov, nemožnost komunikace jako dřív. Pro diplomata konec.

seznamzpravy.cz/clanek/havansk

60 minut:

youtube.com/watch?v=1meGH0Dts9

"To je podle mě to nejdůležitější, co je třeba poskytnout. To, co osvobozuje mysl, aby se přestala spoléhat na nejrůznější autority a odborníky a rozvíjela schopnost převzít odpovědnost za vlastní myšlení. "

Konec pokračování příspěvku.

channeling.safo.cz/

"Jakýkoli druh informací, které obohacují a podporují celostní a integrální poznání, což jsou zkrátka všechny informace, které mohou být poskytovány svobodně tak, aby byly bez předsudků o tom, zda jsou platné, či nikoli, neboť z různých úhlů pohledu je vše platné, ale ne vždy relevantní či výhodné pro toho či onoho jedince nebo skupinu jedinců."

Pod toto se můžu podepsat, pokračuji dalším příspěvkem

Právě čtu "The Dawn of Everything" "A New History of Humanity" od David Graeber, David Wengrow

denikn.cz/764003/nase-civiliza

ukázka z knihy:

Hledal jsem na internetu obrázek, který by jim byl nejpodobnější, tady je

Zdravím všechny. Rád bych se seznámil s dalšími kontaktovanými, mám touhu o tom s někým takovým mluvit, podělit se o zkušenosti, dozvědět se víc. Držím to v sobě roky.

NášFace: sociální síť

Nesouhlasím s vaším názorem, ale udělám všechno pro to, abyste jej mohl říkat.