Hrdinným dobrovolníkům musí být umožněno bránit Evropu proti Putinovi! Lépe nyní na Ukrajině než později všude!

theins.ru/en/politics/248907

, , , , , ,

je jako , jako a rok #2022 jako #1938. Putin tak jako tak prohraje, ale čím dříve ho zastavíme, tím méně škody nadělá.

lepan boosted

Konečně pro tebe mám dlouho chystaný článek Jak přírodně a přirozeně léčit infekci Covi-dem.

Najdeš v něm nepřeberně možností, jak můžeš sám sebe při nemoci i po nemoci podpořit, jakým způsobem se sebou můžeš pracovat, jaké doplňky stravy užívat apod.

Toto vše je platné nejen pro ten démonizovaný virus, ale i pro jakoukoliv jinou infekci. Mrkni sem:
arielrea.cz/jak-prirodne-a-pri

Z možných prezidentských kandidátů se nyní rozhoduji mezi Karlem Janečkem (kareljanecek.cz/), který se činí v boji proti plandemii totality a Pavlem Fischerem (pavelfischer.cz) a Markem Hilšerem (marekhilserdosenatu.cz/), kteří hlasovali proti pandemickému zákonu, tedy též pro svobodu. Dříve mnou zvažovaný Jiří Drahoš se vyřadil tím, že hlasoval pro přijetí novely pandemického zákona.

, , , , , ,

Vinu na schválení plandemického zákona nesou nejen poslanci, kteří hlasovali pro jeho přijetí, ale i ti, kteří nehlasovali proti.
Poslanci hnutí ANO s SPD měli možnost zákon zamítnout v prvním čtení, ale neučinili tak, protože nepřišli do práce. K zamítnutí zákona tehdy stačila nadpoloviční většina přítomných poslanců a pětikoalici chybělo více než potřebných 8 - stačilo, aby opozice byla v plném počtu a zákon by byl smeten.

, , ,

není zaručena výmluvností, ale skutečností.
Omyl je vždy nebezpečnějším, je-li k němu přimícháno něco pravdy.

( )

lepan boosted

Od deodorantů ke steroidům a antidepresivům🙏💚 část 1
Poslední desítky let se výrazně zvýšily všeobecné nároky na osobní hygienu a lidé se sprchují i několikrát denně, po sprše si pak většinou dají do podpaží ještě deodorant.
Ač nás všeobecné mínění i časté reklamy na deodoranty nabádají, aby pocení bylo eliminováno z lidského života, není to správné!
Lidský mozek řídí a reguluje hladiny našich hormonů, některé hormony vznikají dokonce přímo v mozku, konkrétně v hypotalamu. Pot díky... Viz část 2

Obyčejně jíš víc, než je třeba. Přesycenost způsobuje, že se cítíš ochablý a fyzicky unavený, neumožní ti ve skutečnosti vychutnat nadpřirozená dobra a otupuje vládu nad správným úmyslem.

( )

, , , , , , ,

Show older
NášFace: sociální síť

Nesouhlasím s vaším názorem, ale udělám všechno pro to, abyste jej mohl říkat.