Dneska jsem musela poprvé vysekávat díru do ledu, abych si mohla dát svoji "parní lázeň" 😄 Trochu to řezalo, ale dalo se to. A jestli chcete instantně zlepšit náladu, je tohle dobrá cesta - když člověk z takové lázně vyleze a pak naboso běhá ve sněhu, nezbývá mu nic jiného, než se u toho tlemit jako hovado 😄

Po pravdě, pojmenování "Omicron" klidně mohlo vzniknout nějak takhle 😄 youtube.com/watch?v=e9lA8ofMLR

"Velké Dobro" se šíří společností jako mor. Aktuálně zasáhlo "Dobro" i Činoherní klub.

bornova.pub/2021/kvuli-dobru-u

Dvě verze budoucnosti - dystopická a utopická. Ta první nás promění v bezduché skořápky bez jakékoli vnitřní radosti a na každém kroku totálně kontrolované technokratickou mašinérií. Ta druhá ukazuje harmonickou verzi, kde se nové technologie stanou nástrojem k větší svobodě a ke zdokonalení společnosti, ne jejími okovy.
Aktuálně jdeme mílovými kroky směrem k té temné, dystopické verzi světa. Ale objevuje se tu i podhoubí té utopické. Skončíme někde uprostřed mezi tím?

youtube.com/watch?v=3XXSquACPl

Do posledního zamyšlení jsem přidala zajímavou anomálii ve statistikách. COVID-19 (a další virózy, které se za něj vydávají) zabíjí takřka výhradně staré a komorbidní pacienty. Veškerá nadúmrtí byla ve věku 65+ let, pro zdravé lidi pod 50 let je to prakticky banální onemocnění a nijak se to neprojevilo v úmrtnosti. Ale na začátku roku 2021 se objevila zvláštní anomálie, kdy se náhle objevily nadúmrtí mezi mladšími ročníky. S čím by to mohlo souviset?

bornova.pub/2021/trocha-statis

Tohle je dost zklamání - Švýcaři si udělali referendum za zrušení povinnosti ukazovat tu digitalní průkazku otroka a dopadlo to tak, že 62% řeklo, že ji chtějí zachovat. Docela by mě zajímalo, kolik z nich to udělalo z důvodu, že věří že to opravdu pomůže (bohužel nepomůže) a kolik proto, že se jim prostě podvědomě líbí, že mají jakoby vyšší práva než nepodvolení.

No co už, holt německá mentalita. To referendum nezmění.

echo24.cz/a/SaNGv/at-vsichni-u

Připravila jsem nová a mnohem upřímnější loga našich největších, nejpravdivějších a nejvíc ňuňu zpravodajských portálů, které se nás už roky snaží tak nezištně (dez)informovat a poštvat proti sobě. Posílám srdíčka. ❤️ ❤️ ❤️ 😅

Připravila jsem české titulky k vynikající přednášce z roku 2015, která se teď masivně týká našich životů. Je o brutální marketingové manipulaci zvané "astroturfing".

Je to také ideální video pro poslání váhajícím lidem, kteří jsou zmatení a chtějí pochopit, co se to proboha děje, ale bojí se "magorů, konspirátorů a pošuků". Videu totiž hodně pomáhá, že je staré 6 let a tak může snadněji narušit tvdrou krustu mediálních lží, která uvěznila zdravý rozum spousty lidí.

odysee.com/@RED-PILL-SLAV-GIRL

Taky si v současné hysterii připadáte čím dál tím víc jako v absurdním dramatu ala Plešatá zpěvačka? Napsala jsem o tom kratinkou rozhlasovou/divadelní hru. Třeba vás to pobaví 🙂
Aneb - jak by si asi připadal člověk, který by se po dvou letech probudil z kómatu do dneška, té úžasné doby naprosto vymknuté z kloubů?

bornova.pub/2021/pan-pavlasek-

Ale když se nedávno u Rudolfina sešlo asi 5 lidí protestovat proti Zemanovi, byla z toho hlavní zpráva dne 😄 Že by se jim ta Gobbelsovská propaganda začínala maličko rozpadat?

První verze přehledu nejlepších postupů ke skutečné prevenci covidu je hotova. Upraveno pro snadné sdílení. Pokud vám to dává smysl, prosím sdílejte - může to pomoci 🙂

V tomhle článku najdete další info i obrázky ve formátu PDF bornova.pub/2021/ucinna-preven

Dnes se mi během výletu na jedno z míst mého dětství naskytl fascinující pohled. Fotka to bohužel nezachytila dokonale, ale najednou se otevřela obloha a posvátnou horu Říp osvítily "boží paprsky". Úplně vidím, jak slovanský věštec v tuhle chvíli zvedá do paprsků novorozeně a vzkřikne: "Tvé jméno budiž Václav. Tvůj národ na Tě čeká, maličký, abys ho vyvedl z temnoty!" 😄

Joe Rogan, Alex Jones, Tim Pool, Michael Malice a další ikony mluví o mainstreamových lžích, cenzuře, svobodě slova atd. Nádhera 😅 rumble.com/vpcisy-joe-rogan-po

Výborné video s českými titulky. Prosím, pokud je někdo z vás učitel nebo znáte nějakého učitele, zkuste zařídit, aby se tohle video pouštělo dětem a mladistvým ve škole. Zmíněné informace o brutálním vlivu konformity a snahy nevyčuhovat je nutné si neustále připomínat, obzvlášť v dnešní (už v některých ohledech totalitní) společnosti.

Šiřte to - spousta lidí, která se k takovému kvalitnímu obsahu dostane, si totiž říká "tohle přece každý ví". Ale tak to bohužel není.

nastub.cz/w/9J6bdU5GtPLug2GDUX

Tady je návrh na nový znak českého státu. Nechala jsem mu i ty dva slavné ocásky. 😉

Tohle video samozřejmě s ničím nesouvisí. 😂 A teď šup do fronty! 😄

youtube.com/watch?v=E77R0e5bzI

K tomu ještě dodatek - poslanci odmítají sdělit, kolik z nich je vakcinovaných, prý nám po tom nic není a chrání je GDPR... One rule for you and another for us.

stavbeznouze.cz/blog/po-ockova

Show thread

Reupload zajímavého rozhovoru o další mediálně prakticky neviditelné konferenci našich zdravotníků v ČR - hlavním tématem bylo praktické potvrzení toho, jak destruktivní vliv na krev mají pseudo-vakcíny proti covidu

Jestli mohu poradit - pokud je vám pod 50 let a ještě jste se píchnout nenechali, vydržte a odolejte tlaku. Tím experimentem už je proočkován dostatek lidí, my zbývající lidé s dobrým zdravím musím opatrně počkat, co to přinese v horizontu roku až dvou.

odysee.com/@RED-PILL-SLAV-GIRL

Absolutní cynismus a sociopatie elitářů mě pořád ještě dokáže překvapit. V Británii absolutně raketově vyletěl počet "dětí s covidem", řádově do statisícových hodnot. Cílem je vyděsit co nejvíc rodičů, aby se šílené pseudovakcinační mixy začaly masově píchat i do dětí. A víte, jak ta obří čísla udělali?
Jakmile má ve třídě jedno jediné dítě pozitivní test, jsou označeny za "nakažené" VŠECHNY DĚTI VE TŘÍDĚ! Z jednoho dítěte s pozitivním testem je tedy okamžitě 25-30 "nakažených". :-/

Show older
NášFace: sociální síť

Nesouhlasím s vaším názorem, ale udělám všechno pro to, abyste jej mohl říkat.